Chcete si otevřít kavárnu?

Chcete pro vaši kavárnu to nejlepší?

Chcete mít skvělou kávu?

Chcete profesionální BARISTY?

Chcete svoje zákazníky ohromit a být něčím výjimečný?

Chcete spolehlivého dodavatele kávy, který vám dodá kávu vždy čerstvou dle vaší reálné spotřeby a nenutí vás ke stálým pevným nesmyslným odběrům?

Jsme tu pro vás –  pražírna kávy Pepe Coffee.

Jsme tým lidí, který kávu prostě miluje a tak i přistupujeme ke své práci.

Od roku 2012 se neustále rozvíjíme, sbíráme nové informace a trendy současné kavárenské kultury a rádi se s Vámi o ně podělíme.

Proč kávu od Pepe Coffee?

Základem je dokonalá káva

Vybíráme jen ta nejlepší zelená kávovníková zrna, která pražíme do středního stupně s ohledem na jejich původ, což nabízí velkou škálu chutí.

Od jemných oříškových, přes výraznější čokoládové až k silným kávám s plným tělem a bohatou cremou a nezapomínáme ani na perfektně sladěné a vyvážené směsi. Na své si přijdou i milovníci lehkých svěžích káv s výraznou aciditou.

Kávu dodáváme vždy čerstvě praženou a pečlivě balenou do třívrstvých obalů s jednosměrným ventilem i zipem, který pomáhá zachovat její aroma.

Osobní přístup

Káva je hlavně o osobním přístupu, je tomu tak u její konzumace a v našem případě i distribuce. Máte velkou kavárnu či restauraci nebo toužíte otevřít malou útulnou cukrárnu? Rádi s vámi vše zkonzultujeme a vytvoříme vám přímo na míru.

Podpora

Díky našim zkušenostem vám předáme užitečné rady do začátku při otevření nové kavárny i již zaběhlého podniku, včetně doporučení vybavení kavárny dle velikosti a zatíženosti provozu.

Školení

Pro skvělou kávu je potřeba dodržení jistých postupů a návyků baristy. V rámci naší spolupráce provádíme profesionální zaškolení baristů skládající se z teoretické a praktické části včetně oblíbeného latte art. Zaškolení může proběhnout přímo ve vaší kavárně, nebo u nás v pražírně.