O nás

PEPE COFFEE je pražírna kávy z Hradce Králové. Naším posláním je přinést všem milovníkům kávy dobrou, čerstvě praženou kávu z různých světových produkčních regionů, mezi které neodmyslitelně patří Brazílie či Kolumbie, ale také regiony s menší produkcí kávy, avšak o to žádanější jako jsou Peru, Papua Nová Guinea či Costa Rica. V naší pražírně klademe na první místo kvalitu, profesionalitu a přání zákazníka.

Kávu pražíme vždy v závislosti na poptávce, nevytváříme zde žádné zásoby, takže jde z pražírny přímo na Váš stůl. Pokud tedy chcete velmi kvalitní a čerstvou kávu, pak jste tu správně.

Káva je naší vášní, kterou se vždy snažíme předat i našim zákazníkům a zprostředkovat jim zkušenosti a povědomí o kávové kultuře, které jsme za dobu svého působení ve světě kávy získali.

Z toho důvodu jsme v dubnu 2015 otevřeli prodejnu v Hradci Králové, kde Vám rádi poskytneme veškeré informace, doporučíme druh kávy dle Vaší chuti a způsobu přípravy, poradíme Vám s výběrem kávovaru či mlýnku aj.

Nezůstáváme ale jen u kávy jako takové. Zajišťujeme také prodej kávovarů a kavárenského příslušenství včetně odborného servisu a zaškolení obsluhy profesionálních kávovarů.

ZAJÍMAVOSTÍ JE TRICYKL – pojízdné retro kolo, které bylo vyrobeno na zakázku přímo pro naši firmu Pepe Coffe ve stylu 1. republiky. Potkat ho můžete v Hradci Králové, kde doveze kávu přímo k zákazníkům, nebo na různých kulturních akcích, kde je k našemu potěšení velkou atrakcí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.