Firmy

Chcete si i v práci pochutnat na skvělé kávě?

Chcete povzbudit do nového dne?

Chcete zkoušet různé chutě a vůně, které vám káva může nabídnout?

Chcete obdarovat své zaměstnance či klienty hezkým prezenčním dárkem?

  

Jsme tu pro vás -  pražírna kávy Pepe Coffee.

Jsme tým lidí, který kávu prostě miluje a tak i přistupujeme ke své práci.

Od roku 2012 se neustále rozvíjíme, sbíráme nové informace a tredny současné kavárenské kultury a rádi se s Vámi o ně podělíme.

 

Proč kávu od Pepe Coffee?

Základem je dokonalá káva

Vybíráme jen ta nejlepší zelená kávovníková zrna, která pražíme do středního stupně s ohledem na jejich původ, což nabízí velkou škálu chutí.

 Od jemných oříškových, přes výraznější čokoládové až k silným kávám s plným tělem a bohatou cremou a nezapomínáme ani na perfektně sladěné a vyvážené směsi. Na své si přijdou i milovníci lehkých svěžích káv s výraznou aciditou

Kávu dodáváme vždy čerstvě praženou a pečlivě balenou do třívrstvých obalů s jednosměrným ventilem i zipem, který pomáhá zachovat její aroma.

 

Široký výběr káv

Známe to, každý je jiný a každému chutná něco jiného. U nás si můžete vybrat z celkem 12ti různých káv, ať už 100% arabik, směsí 100% arabik tak směsí s robustou. Bonusem jsou i směsi specielně vytvořené do kanceláří, díky své vyváženosti chuti.

 

Vzorky zdarma

Napište nám na e-mail pražírna@pepecoffee.cz ohledně zaslání vzorků do vaší firmy. Obratem vám vzorky zdarma zašleme i s jejich podrobnou charakteristikou a vy si už jen můžete v klidu vychutnat různé odrůdy káv.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.